newsy                                                                   księga gości klik

27.10.2013R. 
NOWY PERKUSISTA

Niezmiernie nam miło zakomunikować, że od niedawna gra z nami Jakub M., nowy perkusista. Jakubowi współczujemy, że musi spędzać ostatnio tyle czasu z wiecznie narzekającymi tetrykami :) Hehe. Do zobaczenia na trasie w nieco odmienionym składzie. 


22.08.2013R. 
TRASA Z SALVICTION

Dwa zespoły z północy ruszają jesienią w trasę. Zbliża się ten czas wielkimi krokami więc najwyższy czas na temat zbiorczy.

Info:
Salviction - post metal/sludge (Trójmiasto)
www.salviction.bandcamp.com
www.reverbnation.com/salviction
www.facebook.com/Salviction

Rozpiska:
14.11.13 Berlin - Köpi - Koma F
15.11.13 Poznań - Rozbrat
16.11.13 Ozimek k. Opola - Zberny Music Club
17.11.13 Mikołów - klub Fraktal
18.11.13 Kraków - Kawiarnia Naukowa
19.11.13 Warszawa - Przychodnia
20.11.13 Ciechanów - Androck Pub

Do zobaczenia..


14.04.2013R. 
SŁÓW GARŚĆ...

Za nami koncert w Tczewie i Ciechanowie. To były dla nas bardzo udane wydarzenia, głównie pod względem towarzyskim. Mnóstwo rozmów  i wspomnień z dawno niewidzianymi  twarzami. Przy okazji sprawdźcie ciechanowską ANSA . Jesteśmy pewni, że niedługo będzie o nich naprawdę głośno. Do zobaczenia w maju.04.03.2013R. 
APORIA NA FACEBOOKU

No i stało się.. podążając za nowinkami technicznymi utworzyliśmy swój profil na FB: klik  Będzie on dla Was wsparciem, bo będziecie na bieżąco z informacjami od nas. Zapraszamy na najbliższy koncert już 22.03 do Klubu FAMA w Tczewie.  Do zobaczenia wkrótce.13.02.2013R. 
KONCERT


Stworzyliśmy nową odsłonę starej strony. Niech to będzie znak, że znów zaczynamy nieść nasze przesłanie w eter. Już dziś zapraszamy Was 23.02.2013R. do Malborka do Klubu "Alternatywa", gdzie zagramy koncert charytatywny na rzecz schroniska "REKS". Sprawa jest ważna, bo cały dochód z koncertu zostanie przekazany na karmę dla bezdomnych zwierzaków. Stawiajcie się więc licznie. Start konceru: godz. 19:00. Link do strony koncertu: klik13.02.2013R.
KILKA SŁÓW...
 


Pierwszy koncert tego roku już za nami. Hmmm. Miło było zobaczyć te wszystkie nasze znajome mordki i powspominać stare, dobre czasy. Jeszcze milej spełnić nasze ostatnie pragnienie - wyjść wkońcu z tej małej klitki zwanej salą prób i znów pełną piersią wciągnąć haust punkowej atmosfery. Ślinka leci nam na myśl kolejnych koncertów. Czujemy się jak małe dziecko które czeka na zjedzenie upragnionego pączka. Plany jakieś są. Cel też. To już duży nasz sukces. Chcemy tworzyć dalej. Rozwijać skrzydła. Azymut dawno obrany. Do zobaczenia wkrótce. Szybciej niż myślicie.

Sprawdźcie koniecznie benefit na rzecz wspierania schroniska "Znajdki". Każda zakupiona płyta wspiera schronisko i zwierzaki tam mieszkające. Adres schroniska:  klik i klikdo góry

Aporia © 2013