koncerty

PRZYSZŁOŚĆ: 

2013

14.11.13 Berlin - Köpi - Koma F
15.11.13 Poznań - Rozbrat
16.11.13 Ozimek k. Opola - Zberny Music Club
17.11.13 do zagospodarowania!
18.11.13 Kraków - Kawiarnia Naukowa
19.11.13 Warszawa - Przychodnia
20.11.13 do zagospodarowania!


PRZESZŁOŚĆ:

2013

29.05 Gdańsk - Wydział Remontowy
Calm The Fire

06.04 Ciechanów
Oreiro, Ansa, 365 dni

22.03 Tczew -  Fama

Earn Your Scars, Season For The End, Salviction, Idol Falls

23.02 Malbork -  Alternatywa
Benefit na schronisko REKS
Super Potwór, Cocodjembe, Root Wise

05.01 Gdańsk -  Wydział Remontowy 
Benefit na Wagenburg
Gars, Fausto Copi, Idol Falls

2012

13.07 Lubiąż k. Wrocławia
Slot Art Festival
Eye For An Eye, Garage 11, Astrid Lingren, There Is No Tommorow, Malchus, Ape, Bunkier

14.07 Pieńsk - QlturKombinat
Huta Szkła "Lucyna"
Las Melinas, La Misteria De Tu Rostro, Upside Down, Dr Fleischman, A.J.K.S., Need Of Activity, Non President, Emoll

2011

30.04 Przasnysz - MDK
Hostica, Visible Hideout, Uniform

2010

18.02 Gdynia - Klub Rockz
The Gars

12.02 Tczew - ACK Zebra
Eye For An Eye, Whitman, Antenna Error

30.01 Bydgoszcz - Estrada Stage Bar
Idol Falls, Core Ball, Codex Alimentarius

29.01 Toruń - Pilon
In-Sane (Slo), No-Se, Codex Alimentarius

10.01 Tczew - Klub Tromba
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
California Stories Uncovered

2009

12.12 Opole - MOK
El Banda, Kryzys Tożsamości, [peru]

11.12 Mława - Pub Szafa
Codex Alimentarius, Zielone Ludki

6.12 Łódź - Klub Luka
Złodzieje Rowerów, Whitman, Tokarz Inferno

5.12 Piła - Peron Club
Złodzieje Rowerów, Whitman, Tokarz Inferno, The Fight, D.Y.R.E.K.T.O.R

24.10 Ostróda - klub Młyńskie Koło
Authority Struggle, 365 Dni, Sunflowers, Przepeace

23.10. Olsztyn - Molotov Pub
Złodzieje Rowerów, Authority Struggle, Tokarz Inferno

25.09 Tczew - ACK Zebra
Sztuka Przeciwko Przemocy (dzień 1)
Idol Falls, Human Farm, Missis K

19.09 Poznań - Squat Rozbrat
XV - lecie skłotu Rozbrat (dzień 2)
All Wheel Drive, Mass Kotki, Procesor Plus, Czosnek

29.08 Siedlce - Stanica nad zalewem
podPUNKt Fest
Lasting Traces, Born Anew, Face of Reality, Degradacja, Kryzys Tożsamości, Junk, Right?

03.07. Tczew - klub Tromba
Idol Falls, Endless Desire

25.04. Koło - klub Galaxy
Bullet Court (Fin), SKTC, Self Made Bomb

24.04. Kraków - Kawiarnia Naukowa
Koncert benefitowy na Walca (Moral Degrade)
Czosnek, Skandal

23.04. Jasło - Royal Club
Odszukać Listopad, Sight To Behold

22.04. Lwów (Ukraina) - Cinema "Kyiv"
Doping (UA), Elephant Opinions (UA), One Reason Left (UA), Walls Between Us (UA)

21.04. Ivano-Frankowsk (Ukraina) - Art Cafe "Hymera"
Elephant Opinions (UA), Walls Between Us (UA)

19.04. Rzeszów - Klub "1/4 mili"
Bullet Court (Fin), the Fight, Drip of Lies

18.04. Biała Podlaska - Squat Zakaźny
Bullet Court (Fin)

17.04. Ciechanów - pub Ciechan
Bullet Court (Fin), Hands Resist, Bliss

22.03 Gdynia - klub Ucho
Dezerter, Hellbastard (UK)

2008

30.11 Elbląg - pub Jaszczur
Daylight (Niemcy), Checkpoint

16.11 Tczew - ACK Zebra
Commercial Faith, Odszukać Listopad

15.11 Warszawa - Squat Elba II
LD 50, El Banda, Profanacja, Chupacabras

10.11 Bełchatów - pub 7 Grzechów
No Heaven Awaits Us, Dziady Borowe

8.11 Lublin - klub Tektura
Tektura Fest

7.11 Szczytno - klub Przepompownia
Koncert jest benefitem na schronisko dla zwierząt
One Way Back, 4:04, D.N.A has Changed in Mechanical Network

26.06 Tczew - ACK Zebra
Memorial (Francja), Idol Falls

14.06 Łomianki k. Warszawy
D.I.Y. Kampinos Punk Piknik vol. 2
All Wheel Drive, LD 50, Delicje, Stuschu Futunku

10.05 Gdynia - Klub Anawa
After The Bombs (Kanada), Only One Desire

2007

16.11 Warszawa - Sanatorium Szumna
X lecie Liberation Zine
Przeciw, Ortodox, Ner-w, RKD

04.11 Siedlce - 5 Sztuk
Electroconvulsive Therapy, Słowa We Krwi

03.11 Kraków - Lost Highway
From Feelings To Noise Fest
Sed Non Satiata (Francja), Dimitrij (Austria), Odszukać Listopad, Ripegoad, Commercial Faith

02.11 Koło - klub Galaxy
No Reason Why, Padlina Szarika, SuperXiu

15.10 Elbląg - pub Jaszczur
Odszukać Listopad, One Foot Japan

29.09 Ciechanów - Kawiarnia Artystyczna
Eye For An Eye, LD 50, 365 Dni

21.09 Poznań - XII urodziny squatu Rozbrat
Apatia, Edelweiss Piraten, Calm The Fire

05.05 Iława - klub Fatamorgana
Sora!, 365 Dni, Miazmat

04.05 Przasnysz - Zajazd Staropolski
Sora!, 365 Dni, Miazmat, Atencja

03.05 Giżycko - Alternatywne Centrum Kultury G11
Dobry Dzień, Sora!

02.05 Kowno (Litwa) - Vartai
K.A.N.G.(LT), 31BP (LT), Słowa we Krwi

01.05 Alytus (Litwa) - Zoo Underground
Dobry Dzień, Słowa we Krwi

16.04 Prabuty - Pub u Ani
Pagdalan (Niemcy), Run Riot (Niemcy), Farmers Boulevard (Niemcy), Krzyk Wolności

01.04 Warszawa - Klub Aurora
LD 50, Atencja, Bang Bang

22.03 Olsztyn - Molotov Cafe
Zimbabwe (Litwa), Positive for Progress

17.03 Tczew - ACK "Zebra"
California Stories Uncovered, Idol Falls, Missis K

24.02 Wejherowo - klub Fantomas
Antidotum

23.02 Toruń - klub Zeppelin
Plebania

11.02 Gdynia - klub Ucho
Deadlock (Niemcy), Faust Again, 1125, The Cuffs

21.01 Biała Podlaska - klub Kandelabra
Benefit na rzecz squatu Zakaźny
Słowa we Krwi, Frostbite

20.01 Warszawa - squat Elba
Benefit na rzecz Rafała Górskiego
die Last, Słowa we Krwi, Sixpack, LD50, YYYY -:)

14.01 Gniew
Dobry Dzień, No Reason Why

06.01 Bydgoszcz - klub Estrada
Sora!, Putrefaction, Ed Wood

05.01 Toruń - klub Pilon
Sora!, Putrefaction

2006

17.12 Elblag - pub Jaszczur
Apatia, John Doe, Commercial Faith

16.12 Prabuty - pub u Ani
Commercial Faith, Ivies, Atencja

30.10 Szczytno - klub Przepompownia
In-Sane (Słowenia)

27.10 Olsztyn - Molotov Cafe
Alians, Krzyk Wolności

14.10 Tczew - ACK "Zebra"
Presley Bastards (Finlandia), Stagnation is Death

30.09 Toruń - pub Pilon
Dobry Dzień

29.09 Węgrów - klub Milton
Koncert charytatywny na rzecz węgrowskiego Schroniska dla Zwierząt vol. 1
Dobry Dzień, TNT, Rayaman

12.08 Elbląg - pub Jaszczur
x Ad Arma x (Norwegia), NO SE

14-15.07 Gdańsk - klub Negatyw
DIY Hardcore Punk Fest

28.05 Tczew - pub Fama
I Object (USA), A.N.S. (USA), JAHpan Soundselectors, Pandadread Sound System

07.05 Gdańsk - klub Orbital
Amanda Woodward (Francja), Next Victim

04.03 Warszawa
Leprechaun, Dwóch Grubych Jeden Zły, YYYY :-)

12.02 Elbląg - pub Jaszczur
Die Last, Dobry Dzień, Calm the Fire, As We Speak

14.01 Ostróda - pub Smok
Schizma, the Cuffs

08.01 Gniew - Zamek
Dobry Dzień

2005

03.06 Elbląg - pub Klepsydra
As We Speak, Diastema, Dobry Dzień, No Excuses

28.05 Tczew - pub Fama
Daisy, die Last, Dobry Dzień

01.05 Tczew - pub Fama
Skapoint, Wersja de Lux

05.03 Starogard Gdański - Beer Club
Fallout, Renegades

12.02 Tczew - Klub Arkadia
Damage Case

06.02 Gdańsk - Radiostacja Eklektyczna
Die Last, Złodzieje Rowerów

09.01 Tuchola - TDK
Dishonour, Enfant Terrible, Forsaytek, Pogromcy Wdów i Sierot


2004

03.12 Tczew - Pub Fama
Coreball, Die Last, Radio Bagdad, Zero Zero

do góry

Aporia © 2013